جشنواره خرید گاز ایتالیایی کن ، 5 سفر به کیش

جشنواره خرید گاز ایتالیایی کن ، 5 سفر به کیش

اجاق گاز های ایتالیایی کن همواره یکی از محبوب ترین دسته محصولات این شرکت بوده است و با تنوع بالایی که در این دسته از محصولات که توسط فروشگاه اینترنتی آویژه پلاس عرضه میشوند وجود دارد ، شما می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را با تخفیف ویژه گاز ایتالیایی کن و ارزان ترین قیمت خریداری نمایید. اما در جشنواره کیش شرکت کن شما عزیزان در سراسر ایران میتوانید با خرید گاز ایتالیایی کن و نصب آن در قرعه کشی 5 سفر به جزیره زیبای کیش به همراه چهار نفر از اعضای خانواده شرکت کنید و یکی از پنج برنده این جشنواره باشید. 

 

جشنواره گاز ایتالیایی کن

 

برای شرکت در این جشنواره میتوانید بعد از خرید و نصب محصول مد نظر خود از فروشگاه اینترنتی آویژه پلاس نماینگی رسمی کن ، و دارای نماد اعتماد این شرکت . اطلاعات خود از قبیل ، نام و نام خانوادگی ، تاریخ نصب و شماره سریال محصول را به شماره : 50004000412733 ارسال نمایید و در جشنواره ثبت نام کنید . 

همچنین در نظر داشته باشید فروشگاه آویژه پلاس علاوه بر تخفیف ویژه برای خرید گاز ایتالیایی کن این امکان را برای شما عزیزان در نظر گرفته است که تنها با ثبت دیدگاه خود بر روی محصول مورد نظر خود از کد تخفیف خرید برای آن محصول نیز برخوردار شوید . 

شما میتوانید با ورود به صفحه خرید گاز ایتالیایی کن محصولات مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام کنید ، در تمامی فرایند خرید ، کارشناسان فروشگاه آویژه پلاس کنار شما هستند و پاسخگوی تمامی سوالات و ابهامات شما نیز می باشند . همچنین میتوانید با ورورد به صفحه اینستاگرام آویژه پلاس : avizhehplus@ به ویدیو هایی که در خصوص انواع اجاق گاز ایتالیایی تهیه شده دسترسی داشته باشید .


با ورود به صفحه اجاق گاز کن و انتخاب فیلتر گاز ایتالیایی و یا ایتالیایی DIFENDY و یا ایتالیایی SABAF  میتوانید صرفا گاز ایتالیایی را مشاهده کنید .


 

 

درباره ما

مجموعه فروشگاهی آویژه در سال 1388 با هدف عرضه محصولات آشپزخانه و یراق آلات شروع به فعالیت نمود و پس از چند سال موفق به ارتقا جایگاه خود در زمینه فروش این محصولات به همکاران و توزیع کنندگان گردید. این مجموعه در حال حاضر نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت های استیل البرز، کن، مستر هوم، سیمر، اخوان ، آلتون ، راسان و ... شهریار را در اختیار دارد. ضمن اینکه این مجموعه موفق به اخذ عنوان برترین نماینده فروش برند های استیل البرز و کن در سال های 95، 96 و 97 به صورت متوالی گردیده است.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

نمادها