درباره ما

نمایندگی اخوان ، نمایندگی استیل البرز ، نمایندگی کن ، نمایندگی راسان ، نمایندگی آلتون و دیگر برند های معتبر واقع در شهریار

 

مجموعه فروشگاهی آویژه در سال 1388 با هدف عرضه محصولات آشپزخانه و یراق آلات شروع به فعالیت نمود و پس از چند سال موفق به ارتقا جایگاه خود در زمینه فروش این محصولات به همکاران و توزیع کنندگان گردید. این مجموعه در حال حاضر نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت های استیل البرز، کن، مستر هوم، اخوان، آلتون و ... را در اختیار دارد. ضمن اینکه این مجموعه موفق به اخذ عنوان برترین نماینده فروش برند های استیل البرز و کن در سال های 95، 96 و 97 به صورت متوالی گردیده است.

 

فروش هود، گاز، سینک ظرفشویی ، فر و ماکروویو ، شیرآلات

مجموعه آویژه پلاس در نظر دارد تا با جمع آوری انواع هود ، گاز ، سینک، فر توکار ، ماکروویو ، شیرآلات و یراق آلات کابینت ، تجهیزات لوکس داخل کابینتی و ... سبد کاملی از محصولات لازم برای یک آشپزخانه مدرن را در اختیار تمامی مصرف کنندگان عزیز در سراسر نقاط کشور آماده کند . 

تمامی محصولات قابل فروش در فروشگاه اصل بوده و با بسته بندی تولید کننده ارسال میشوند . 

 

لطفا قبل از خرید قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی آویژه پلاس را مطالعه کنید.

درباره ما

مجموعه فروشگاهی آویژه در سال 1388 با هدف عرضه محصولات آشپزخانه و یراق آلات شروع به فعالیت نمود و پس از چند سال موفق به ارتقا جایگاه خود در زمینه فروش این محصولات به همکاران و توزیع کنندگان گردید. این مجموعه در حال حاضر نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت های استیل البرز، کن، مستر هوم، سیمر، اخوان ، آلتون ، راسان و ... شهریار را در اختیار دارد. ضمن اینکه این مجموعه موفق به اخذ عنوان برترین نماینده فروش برند های استیل البرز و کن در سال های 95، 96 و 97 به صورت متوالی گردیده است.

طراحی و توسعه توسط نونگار پردازش

نمادها