روش های ارسال

آویژه پلاس جهت سهولت برای دریافت محصول روش های ارسال زیر را پیش بینی کرده است:


تحویل فوری:


این امکان در حال حاضر فقط برای شهرهای تهران و کرج و شهریار مقدور است بدین صورت که شما پس از تماس با کارشناسان ما برای استعلام موجودی در لحظه ، در روش های ارسال ، پیک را انتخاب میکنید و در قسمت توضیحات درخواست ارسال فوری خود را وارد میکنید و محصول خود را کمتر از یک ساعت با هزینه 100 هزار تومان درب منزل تحویل میگیرید.


پیک:


این امکان نیز برای شهرهای تهران و کرج و شهریار امکان پذیر است بدین صورت که شما پس از انتخاب محصول و ثبت سفارش گزینه پیک را انتخاب میکنید ،


تحویل حضوری:


شما می توانید سفارش خود را در سایت ثبت کنید تا همکاران ما سفارش شما را آماده کنند و شما با مراجعه به آدرس فروشگاه محصول خود را تحویل بگیرید.


پس کرایه:


مشتریان عزیز شهرستان ها می توانند سفارش های خود را از طریق گزینه پس کرایه انجام دهند و خود را سفارش دهندو بعد از پرداخت مبلغ، سفارش توسط باربری ارسال میشود. و کرایه بار را به صورت پس کرایه پرداخت میکنید .

درباره ما

مجموعه فروشگاهی آویژه در سال 1388 با هدف عرضه محصولات آشپزخانه و یراق آلات شروع به فعالیت نمود و پس از چند سال موفق به ارتقا جایگاه خود در زمینه فروش این محصولات به همکاران و توزیع کنندگان گردید. این مجموعه در حال حاضر نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت های استیل البرز، کن، مستر هوم، سیمر، اخوان ، آلتون ، راسان و ... شهریار را در اختیار دارد. ضمن اینکه این مجموعه موفق به اخذ عنوان برترین نماینده فروش برند های استیل البرز و کن در سال های 95، 96 و 97 به صورت متوالی گردیده است.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

نمادها