روش های ارسال

آویژه پلاس جهت سهولت برای دریافت محصول روش های ارسال زیر را پیش بینی کرده است:


تحویل فوری:


این امکان در حال حاضر فقط برای شهرهای تهران و کرج و شهریار مقدور است بدین صورت که شما پس از تماس با کارشناسان ما برای استعلام موجودی در لحظه ، در روش های ارسال ، پیک را انتخاب می کنید و در قسمت توضیحات درخواست ارسال فوری خود را وارد می کنید و محصول خود را کمتر از یک ساعت با هزینه خودتان درب منزل تحویل می گیرید.


پیک:


این امکان نیز برای شهرهای تهران و کرج و شهریار امکان پذیر است بدین صورت که شما پس از انتخاب محصول و ثبت سفارش گزینه پیک را انتخاب می کنید و با هزینه 200 هزار تومان محصول خود را در 24 ساعت کاری آینده دریافت می کنید ، امکان پرداخت در محل برای این مورد فعال است .


تحویل حضوری:


شما می توانید سفارش خود را در سایت ثبت کنید تا همکاران ما سفارش شما را آماده کنند و شما با مراجعه به آدرس فروشگاه محصول خود را تحویل بگیرید.

مهم : راهنمای خرید حضوری از آویژه پلاس


پس کرایه:


مشتریان عزیز شهرستان ها می توانید سفارش های خود را از طریق گزینه پس کرایه انجام دهید و محصول خود را سفارش دهید و بعد از پرداخت مبلغ، سفارش توسط باربری ارسال می شود و کرایه بار را به صورت پس کرایه پرداخت می کنید . لازم به ذکر است هزینه حمل تا باربری داخل شهر تهران کاملا رایگان بوده و شما فقط هزینه ارسال از باربری تهران تا باربری شهر خود را پرداخت می کنید.

درباره ما

مجموعه فروشگاهی آویژه در سال 1388 با هدف عرضه محصولات آشپزخانه و یراق آلات شروع به فعالیت نمود و پس از چند سال موفق به ارتقا جایگاه خود در زمینه فروش این محصولات به همکاران و توزیع کنندگان گردید. این مجموعه در حال حاضر نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت های استیل البرز، کن، مستر هوم، سیمر، اخوان ، آلتون ، راسان و ... شهریار را در اختیار دارد. ضمن اینکه این مجموعه موفق به اخذ عنوان برترین نماینده فروش برند های استیل البرز و کن در سال های 95، 96 و 97 به صورت متوالی گردیده است.

طراحی و توسعه توسط نونگار پردازش

نمادها