قوانین و مقررات

1-درباره ما

فروشگاه اینترنتی آویژه پلاس نماینده رسمی برندهای اخوان، استیل البرز،کن و ...این فرصت را برای شما فراهم میکند تا با مشاهده مشخصات دقیق، محصول خود رااز میان تعداد متنوعی محصول انتخاب و با سایر محصولات مقایسه کنید.برای سهولت در انتخاب، تمامی محصولات دارای دسته بندی و فیلترهای مشخص میباشند.

 

2-تعهدات

تعهدات ما: فروشگاه اینترنتی آویژه پلاس متعهد میشود که اطلاعات شخصی شامل نام و نام خانوادگی،شماره تماس و آدرس شما به جز مواردی که برای ارسال  توسط باربری نیاز است ، نزد ما محفوظ میباشد.فروشگاه اینترنتی آویژه پلاس اصالت کالا و گارانتی را جهت استفاده از خدمات پس از فروش شرکت اصلی تولید کننده تضمین میکند.

 

تعهدات مشتری: مشتری متعهد میشود که تمامی اطلاعاتی که در راستای تکمیل فرآیند ثبت نام وارد میکند، دقیق و صحیح باشد.

 

3-نظرات

نظرات کاربران باید در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و در صورت بی احترامی به سایر کاربران یا قوم و نژاد خاصی نظر مطرح شده حذف می شود.

 

4-کپی رایت

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت مهرآفرینان پارس آویژه بوده و تمامی عواقب کپی برداری و عدم حفظ حقوق مالکیت معنوی قابل پیگیری می باشد.

درباره ما

مجموعه فروشگاهی آویژه در سال 1388 با هدف عرضه محصولات آشپزخانه و یراق آلات شروع به فعالیت نمود و پس از چند سال موفق به ارتقا جایگاه خود در زمینه فروش این محصولات به همکاران و توزیع کنندگان گردید. این مجموعه در حال حاضر نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت های استیل البرز، کن، مستر هوم، سیمر، اخوان ، آلتون ، راسان و ... شهریار را در اختیار دارد. ضمن اینکه این مجموعه موفق به اخذ عنوان برترین نماینده فروش برند های استیل البرز و کن در سال های 95، 96 و 97 به صورت متوالی گردیده است.

طراحی و توسعه توسط نونگار پردازش

نمادها